czwartek, 21 listopada 2013

słegi !


SMOKE WEED EVERYDAY, YOLO SROLO, PALE, A$AP, MILEY CYRUS NIE JEST WYUZDANA, ONA WYRAŻA TAK SWOJE ODCZUCIA, ZŁAMANE SERCE ;/ 
ile razy dziennie słyszycie lub czytacie coś takiego? ach.. wygrałeś wiadro internetów, a media wcionsz milczom, przypadeg? 
czy tylko mnie to denerwuje? mam dość tych klonów, których widze gdy tylko wyjdę na ulicę ;-)
Albo pseudohipsterzy. Jestem wolny bo założyłem koszulkę z newyorker'a, która wygląda na farbowaną w domu jak w latach 80'.
Najlepiej jeśli założycie do tego czapkę beanie, zapalicie sobie joincika i założycie legginsy z ateckimi wzorami. Porażka.. ;]

NOWA MILEY ... HOT CZY NOT? 

ja osobiście wolę dawną, romantyczną Miley..

nosilibyście? 

typowy przykład hipstera ! 

te wszystkie pale blogi ... przecież to jest takie superr ;]

wrzuć jeszcze tą fote na fejsa ! niech wszyscy Twoi znajomi zobaczą jaka z Ciebie kozaczka! hihihi

a to dla was emo dzieci tumblra ;-) wypłaczcie się ile chcecie

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Translate

Translate

ASK ME

 

Copyright 2008 All Rights Reserved Revolution Two Church theme by Brian Gardner Converted into Blogger Template by Bloganol dot com