A więc postanowiłam was trochę podenerwować internauci, więc.. założyłam z przyjaciółką na fejsie stronkę :D (czas się bać) *KILK* otóż to ona ;-)
![]() |
| stylówa na propsie, ale ja nie lubię tych butów ;-(( |
![]() |
| stylówa na propsie, ale ja nie lubię tych butów ;-(( |
![]() |
| Kaen ? :-) Różne gusta, przekaz do ogarnięcia i raczej tylko dla wybranych . co myślicie? |
![]() |
| Pezet - Lubię ♥ bardzo inteligentny koleś, propsy |
![]() |
| Sokół ? Ja jestem jak najbardziej na tak ! ;-) |
![]() |
| osobiście wolę oryginał, ale... |
![]() |
oglądaliście ''rozmowy w toku''? podobają wam się kopie Justina? ;-) a te pytania? haha chyba nie każda/każdy belieber musi wiedzieć jaką Jus ma grupę krwi... ja nawet nie wiem jaka jest moja ;D teraz macie mój ryj. nie odpowiadam za popękane monitory.;-)) kocham moje szpileczki <3 taka tam odstawa, bo mi sie nudzi. |
![]() |
| to dostalam od mojej mamusi kochanej :* |
![]() |
| każdy chyba sobie kiedyś robił taka focie w lusterku nie ? :-) |
![]() |
| tak bardzo porządek .. już mi się nie chciało sprzątać. nie mam siły, nienawidzę chorować :-( |
![]() |
| taka kurteczka do kupienia na www.sheinside.com |
![]() |
| gdzie można dostać taki ochraniacz przed łakomymi facetami? :(( |
![]() |
| sylwestrowa sukienka prosto z newyorker'a ;) |
![]() |
| podobają wam się takie buty? mi średnio.... troche jak kopyta :D |
![]() |
| za to lity są piekne <33333 |
![]() |
| NOWA MILEY ... HOT CZY NOT? |
![]() |
| ja osobiście wolę dawną, romantyczną Miley.. |
![]() |
| nosilibyście? |
![]() |
| typowy przykład hipstera ! |
![]() |
| te wszystkie pale blogi ... przecież to jest takie superr ;] |
![]() |
| wrzuć jeszcze tą fote na fejsa ! niech wszyscy Twoi znajomi zobaczą jaka z Ciebie kozaczka! hihihi |
![]() |
| a to dla was emo dzieci tumblra ;-) wypłaczcie się ile chcecie |
![]() |
| palenie dla szpanu? to takie dorosłe.. |
![]() |
| Zuza i Tamara ;-) Ostatnio mało słychać o słynnej Kołodziejczyk. Czy wygrana w topmodel to była tylko chwilowa sława? |
![]() |
| nie wiecie gdzie można dostać takie pyszności? :((( |
![]() |
| CHANEL vs. LUMPEKS ;-) |
Copyright 2008 All Rights Reserved Revolution Two Church theme by Brian Gardner Converted into Blogger Template by Bloganol dot com